Sublimacja

Nadruk sublimacyjny wykonywany na prasie transferowej, oferujemy koszulki ze zdjęciem, kubki personalizowane jak i powtarzalne nadruki dla firm, piękne i niepowtarzalne magnesy na szkle i ceramice. 

Utrwalamy niezwykłe chwile, poprawiamy samopoczucie niezwykłymi hasłami, ;-) ), torby z pełnokolorowym nadrukiem (okolicznościowe, żartobliwe, doskonałe na imprezy zjazdy, na prezent), możliwość umieszczenia na torbie pełnokolorowego zdjęcia. ryngrafy (grawertony) - tablice okolicznościowe na różne okazje towarzyskie, awanse, pożegnania, urodziny, tabliczki znamionowe z dedykacją i życzeniami doklejane przez klientów do przedmiotów doskonałe na I Komunię Świętą, z okazji urodzin, wesela, chrztu ale i imprez zbiorowych (na puchary, statuetki, medale).

Tymczasowe tablice nagrobne (wykonane z laminatu znakowanego laserowo, odporne na warunki UV) materiał spełnia też wszystkie wymogi i standardy wymagane przy tworzeniu tablic informacyjnych na drzwi mieszkań jak i firm (godziny otwarcia, adres lub dane firmy).

Sublimacja
Sublimacja
Sublimacja
Sublimacja
Sublimacja
Sublimacja
Sublimacja
Sublimacja

Przejdź do góry strony